Vážení zákazníci,

rádi bychom se Vám touto cestou představili a nabídli naše úklidové služby.

 

Společnost RAAMAR se Vám představuje jako zkušená opora na trhu úklidových firem. Jsme stále se rozvíjející úklidová společnost, která provádí pravidelný i jednorázový úklid, strojové čištění všech druhů koberců, čištění čalounění, čištění dlažby, strojové čištění kůže a impregnace, mytí oken a výloh, úklid po malování, výškové práce, údržbu a ochranu všech druhů podlah moderními technologiemi, aplikace ochranných polymerových nátěrů, předkolaudační úklid staveb a další úklidové práce a služby.

Kořeny naší společnosti sahají do roku 2000. Jsme považováni za profesionální úklidovou společnost. Za hlavní kritérium naší práce považujeme vždy spokojenost zákazníka s kvalitou poskytovaných služeb, která odpovídá evropskému standardu a uzavřené smlouvě.
Z tohoto důvodu klademe hlavní důraz na kontrolní činnost.

Naše společnost je pojištěna proti škodám způsobených při realizaci zakázek. Disponujeme pouze bezúhonnými slušnými zaměstnanci, kteří jsou neustále odborně proškolováni a současně školeni na BOZP.


Čistíme i ošetřujeme s využitím moderních ekologicky vhodných čistících prostředků, čímž zaručujeme zákazníkovi zachování jeho hodnot.
Cenové nabídky jsou stanoveny pouze na základě odborného posouzení požadavků zákazníka a prostor určených k úklidu.

Pracovní dobu stanovujeme v souladu s požadavky zákazníka.

Cílem a prioritou naší úklidové společnosti je neustále sledovat nové technologie a trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky.